הסיפור שלי

דמיינו לעצמכם שמצאתם מישהו שיכול להעלות את השיווק שלכם על דרך המלך. לעצב את האסטרטגיה, לעשות BIZDEV, להגדיל את מחזור המכירות ולשפר את מוניטין החברה ו..הוא בכלל לא יושב על הפיירול:) שלכם.

 

עכשיו, תפסיקו לדמיין.

אחרי עשור כשכירה בתפקידי ניהול שיווק ומכירות, הקמתי את החברה שלי. בעיקר, כי 'בער' בי להעניק מהידע והניסיון שצברתי למנהלים בעסקים ובחברות קטנות ובינוניות. 

 

פיתחתי את שיטת Purpose Driven Marketing  המאפשרת לפתח מותגים, עסקים וחברות, תוך שילוב של אג'נדה/אידיאולוגיה המיטיבה עם האנשים ועם העולם ויצירת רווח.

אז נעים לי מאוד :) 

יזמת בעלת אג'נדה חברתית, יועצת אסטרטגית שיווקית- עסקית, פועלת מתוך כוונה  לשלב בעולם העסקי ערכי כלכלה חדשה ותודעה. מפתחת Purpose Driven Marketing – שיטה ליישום גישה שיווקית מבוססת משמעות ורווחיות.

מאמינה שבמגזר העסקי, חברות ועסקים בסדר גודל קטן ובינוני יכולים לאמץ גישות רווחות בקרב ארגונים ותאגידים. בעבודתי היומיומית ובהרצאותיה, היא מעבירה את הידע שרכשה הלאה.  

בעלת MBA , התמחות בשיווק, ידע מעמיק  בכלים דיגיטלים, רשתות חברתיות, פלטפורמות של מסחר מקוון , מודלים של התפתחות אישית, ניהול מותגים, ועסקים חברתים. בעברי, כתבתי למגזין "אמביציה – למנהלים שאפתנים" ושימשתי מנטורית באקסלרטור טכנולוגי חברתי.

"שיטת הכפפה" הוא הספר הראשון שאני שותפה לכתיבתו, יחד עם ד"ר דן הרמן.

בשנים האחרונות, אני מלווה עשרות עסקים וחברות ונוגעת בתחומים רבים, כגון:

כתיבה וניהול תוכניות שיווק, מיתוג, בידול, פרסום און ליין ואוף ליין, יחסי ציבור, ניהול הנוכחות באינטרנט, ניהול תקציבי שיווק, אפיון ובניית אתרים, ניהול קמפיינים אינטרנטיים (ממומן ואורגני), מידענות עסקית ומחקרי שוק, מבצעים, תקשורת שיווקית, רשתות חברתיות, העברת הרצאות וסדנאות.

יחד איתי עובד, צוות מיומן של אנליסטים ומידענים וכן יועצים נוספים בעולמות הניהול, הארגון, הכספים, השיווק, החדשנות, ועוד שותפים אסטרטגיים.

 

מעניין?

התקשרו עכשיו ונקבע לקפה -  052-4629129

"אסנת יקרה, ברצוני להודות לך על עזרתך בהכנת תחקיר ומצגת גלובאלית בנושא חנויות נוחות. המצגת הייתה מקיפה, מעולה ומקצועית וכללה שימוש במאגרי מידע שונים.

הרגשנו שהקשבת לבקשותינו ונתת להן מענה מדויק ואינטיליגנטי.המצגת נראתה מצוין והוגשה כפי שהיא כרוכה ללקוח, שם קיבלנו פידבק חיובי מאד על רצינותנו.

נשמח לעבוד איתך גם בעתיד ואנו ממליצים בחום."

ענת בן נתן

מנהלת לקוחות ושותפה

M&CSAATCHI

""אסנת היא אשת שיווק נהדרת ובעלת כישורים מגוונים. היא גם מקצוענית בעלת ידע וניסיון רבים, גם מנהלת מוכשרת, גם מרצה ומנחת סדנאות נפלאה. אבל יותר מהכל: יש לה אישיות מקסימה וכיף גדול לעבוד איתה."

 

ד"ר דן הרמן

יועץ אסטרטגי בעל שם עולמי

מייסד יתרונות תחרותיים